Restauracja fischgarten

Restauracja Fischgarten to wyjątkowe miejsce w Trójmieście, idealnie wpisujące się w charakter malowniczej dzielnicy Oliwa w Gdańsku.

Restauracja gdańsk oliwa

Kuchnia polska

W Fischgarten serwowane są dania kuchni polskiej z dodatkiem inspiracji z różnych zakątków świata. To miejsce, gdzie tradycja spotyka nowoczesność, a smaki są zaskakujące i wyjątkowe.

W sezonie letnim, gdy w naszym ogrodzie wszystko się zieleni, serwujemy pyszne dania z grilla w oprawie wyśmienitych koktajli.

Zespół


Jesteśmy zespołem, który połączyła nie tylko pasja do gotowania, ale również marzenie o stworzeniu miejsca, w którym Goście poczują się beztrosko.
Niezależnie od pokolenia czy charakteru, potrafimy działać razem. Nasze różnice uzupełniają się, a wspólna praca przynosi niesamowite efekty.

Kuchnia


Specjalizujemy się w potrawach z ryb, daniach mięsnych oraz grillowych, ale w naszej karcie znajdują się również propozycje dań wegańskich. Wszystkie potrawy przygotowujemy ze świeżych składników najwyższej jakości, aby zapewnić naszym gościom niezapomniane doznania kulinarne.

Dla najmłodszych stworzyliśmy specjalne menu, które skusi nawet największego niejadka.

Goście


W Fischgarten Goście mogą cieszyć się letnim słońcem w pięknym ogrodzie, delektować smacznymi koktajlami w oranżerii, lub ucztować w gronie najbliższych w jednej z naszych sal restauracyjnych.
W ogrodzie znajdują się dwa place zabaw a wewnątrz kącik dziecięcy, gdzie najmłodsi mogą swobodnie bawić się i cieszyć czasem spędzonym z rodziną.

Dla osób szukających idealnego miejsca na organizację uroczystości okolicznościowych, Restauracja Fischgarten to doskonały wybór. Dogodna lokalizacja oraz elegancka sala bankietowa sprawią, że każda okazja będzie wyjątkowa i niezapomniana.

Skontaktuj Się z Nami!

NAJLEPSZE MENU

Odwiedź Restaurację

Jesteśmy czynni codziennie od godz. 12. Nasze menu zawiera zarówno dania mięsne, jak i wege.

Piękny ogród

To co nas wyróżnia na tle miejskich restauracji w Trójmieście

Plac zabaw

Mamy 2 place zabaw i kącik dla dzieci

Oranżeria

Na chłodne dni i wieczory

Bezpłatny parking

25 miejsc dla aut + stojaki rowerowe