Współpraca

Gdańsk ogród zoologiczny

Gdański Ogród Zoologicznych to jedno z najczęściej odwiedzanych turystycznie miejsc na mapie Pomorza. W 2023 r. gdańskie ZOO odwiedziło 600 tys. osób.

Jesteśmy dumni z naszej współpracy z Gdańskim Ogrodem Zoologicznym, której celem jest wspieranie ochrony i opieki nad zwierzętami oraz promowanie edukacji ekologicznej. 

  • z biletem do ZOO rabat 10% na całe menu
ZAPRASZAMY

Pelikany

Zoo Gdańsk

W 2022 roku mieliśmy przyjemność sponsorować Foki, w 2023 roku Flamingi, natomiast w 2024 roku nasza restauracja wspiera Pelikany różowe.

Jako część naszego zaangażowania w lokalną społeczność, oferujemy naszym gościom specjalną promocję. Osoby posiadające bilet wstępu do ZOO w Gdańsku mogą skorzystać z 10% rabatu na cały rachunek w Restauracji Fischgarten. To nasz sposób na podziękowanie za wsparcie ochrony środowiska naturalnego i edukacji ekologicznej, które są dla nas niezwykle ważne.

Restauracja przy ZOO

Jesteśmy przekonani, że odwiedzając naszą restaurację po wizycie w gdańskim ZOO, możecie kontynuować swoje doświadczenie poprzez delektowanie się wyśmienitymi potrawami przygotowanymi ze świeżych i lokalnych składników. Serdecznie zapraszamy do Restauracji Fischgarten, abyście mogli doświadczyć niezapomnianych smaków w przyjaznej atmosferze.

Dziękujemy wszystkim gościom za wsparcie naszej współpracy z Gdańskim ZOO. Razem możemy tworzyć pozytywną zmianę i promować odpowiedzialne podejście do środowiska naturalnego.

Nasza Restauracja czynna jest od poniedziałku do niedzieli w godzinach 12-21. Dla gości mamy bezpłatny parking. Znajdujemy się przy ul. Kościerskiej 1A. W prostej linii 1200 metrów od bramy wejściowej do ZOO.

Oliwskie ZOO: Historia i Walory

Gdański Ogród Zoologiczny to niezwykłe miejsce, które zachwyca odwiedzających swoją bogatą historią oraz różnorodnością gatunków zwierząt. Zlokalizowane w pięknej dzielnicy Gdańska – Oliwie, ZOO to nie tylko atrakcja turystyczna, ale także ważny ośrodek edukacyjny i badawczy.

Historia oliwskiego ZOO sięga roku 1954, kiedy to powstało jako niewielki ogród zoologiczny. Z biegiem lat, dzięki staraniom i zaangażowaniu pracowników oraz wsparciu społeczności lokalnej, ZOO rozwijało się i powiększało swoje tereny, stając się jednym z najważniejszych ośrodków zoologicznych w Polsce.

Dzisiaj Oliwskie ZOO oferuje niezapomniane doświadczenia dla całych rodzin, edukując oraz inspirując do ochrony dzikiej przyrody. Na obszarze ponad 12 hektarów można podziwiać ponad 200 gatunków zwierząt z całego świata, w tym egzotyczne ssaki, ptaki, gady oraz płazy.

Jednym z największych walorów oliwskiego ZOO jest jego zaangażowanie w ochronę zagrożonych gatunków oraz prowadzenie programów hodowlanych, które mają na celu ocalenie różnorodności biologicznej. Dzięki temu, odwiedzając ZOO, można nie tylko poznać fascynujący świat zwierząt, ale także przyczynić się do ich ochrony i zachowania dla przyszłych pokoleń.

Oliwskie ZOO to także doskonałe miejsce dla miłośników natury i fotografii, którzy mogą podziwiać zwierzęta w naturalnych warunkach oraz uwiecznić niezapomniane chwile z ich życia.

Zapraszamy wszystkich miłośników przyrody do odwiedzenia Oliwskiego ZOO i doświadczenia niezapomnianych emocji oraz nauki o bogactwie przyrody naszego świata.

  • z biletem do ZOO rabat 10% na całe menu
NAJLEPSZE MENU

Odwiedź Restaurację

Jesteśmy czynni codziennie od godz. 12. Nasze menu zawiera zarówno dania mięsne, jak i wege.

Piękny ogród

Plac zabaw

Oranżeria

Bezpłatny parking